Vyhodený jazvečík

Našli Domov

Jazvečík- adoptovaný 🙂

Nie každý sa narodí pod šťastnou hviezdou
Psík vyhodený v poli, pri ceste…bežná záležitosť dnešných časov. Veď sú to „len psy“. Tieto psy ale niekomu patrili. Slúžili verne, nezištne, oddane. Prečo teda skončili opustené niekde v poli? Pýtam sa tisíci krát, ale zmysluplná odpoveď sa stále nedostavila.? Pretože tomu, komu patrili, nerobili spoločníka, neboli domácim miláčikom, Ubolené, utrápené a bezradné. Ťažko si predstaviť pocity malého psíka a jeho beznádej, keď sa snažil nájsť svoju „stratenú rodinu.“
Tento malý, priatelský jazvečík bol nájdený medzi Nánou a Kamnenným mostom, kde sa skrýval v krabici v ktorej bol vyhodený!!!!! Nastastie tade išla dobrá duša a psíka si všimla a hneď ho zobrala so sebou. Psík má max. 1 rok ale podla zúbkov aj menej. Je strašné priateľský a prítulný. Keď ho nahlasovatelka našla, vyskočil z krabice, možno čakal že si pre neho prišiel „majiteľ“. Bol ustráchaný, bojazlivý, vyhladnutý a vysmädnutý. Momentálne sa nachádza u nahlasovatelky kde nemože ostat dlho nakolko ma vlastného psíka. Hľadame malému jazvečíkovi DO alebo rovno nový domov. Nezabúdajte „ MOŽNO NEZACHRÁNIME VŠETKÝCH PSOV, ALE TOMUTO JEDNÉMU MOŽEME ZMENIŤ ŽIVOT“.
Tento malý, priatelský jazvečík bol nájdený medzi Nánou a Kamnenným mostom, kde sa skrýval v krabici v ktorej bol vyhodený!!!!! Psík má max. 1 rok ale podľa zúbkov aj menej.