Lola
Našli Domovdatum nar:05/2016 jazvecik
Lola sa k nama dostal aj spolu s bracekom Benom. Prednedavnom nam zavolal pan veterinar,ze ich chcu dat utratit,lebo chytaju sliepky.Su to este mlade a hrave psiky.Ben je trocha zivsi nez jeho sestricka Lola je trocha opatrnejsia. Obaja su velmi priatelsky a medzi ostatnych psikov hned zapadli. Potrebuju domov, kde sa im budu venovat,a mozu byt clenmi rodiny.Ak by ste Lole vedeli ponuknut novy domov napiste nam do spravy, alebo na:ozpriatelpes@gmail.com






















