Tyron
Našli Domovdatum nar:11.09.2016 v dospelosti stredny vzrast
Ahojte, moje meno je Tyron. Ak už dávnejšie sledujete stránku OZ Priateľ Pes, mohli ste si ma už všimnúť viackrát. Moju mamičku našli v hrozných podmienkach, zobrali ju na veterinárnu kliniku a na druhý deň som prišiel na svet ja! Keď sa mi otvorili očká, videl som svoju mamku a súrodencov, báli sme sa ale pani doktorky nám dávali pocit bezpečia a mamka nás chránila vlastným telom. Po pár týždňoch (mne to utekalo veľmi rýchlo nakoľko som sa už naučil chodiť a začal som si užívať šteňací život) sme sa spolu s mamkou a súrodencami dostali do azylu. Povedali nám, že sme už dosť veľkí aby sme čelili veľkému svetu. Predstavte si ten pocit, pobehovať po trávičke a mať všetku pozornosť na šírom okolí! Psíky najprv na nás len pozerali, nevedeli odkiaľ sme prišli, ale myslím si že rýýýýchlo sa naučili rešpektovať naše malé štekania a šantenia. Naša maminka nás stále veľmi chránila, my sme len gúľali očkami – veď už sme veľkí! Rástli sme ako z vody, mamka nás pomaličky nechala robiť čo sa nám zachcelo a boli sme šťastní. Teraz sa vráťme do prítomnosti.. Pred pár týždňami zavítala do útulku viróza. Báli sme sa, čo keď to chytíme? A stalo sa… Všetci štyria sme sa dostali naspäť tam, kde naše životy začali – na veterinárnu kliniku. Prežívali sme každý deň len tak-tak, ale naše dočasné mamky z útulku verili a modlili sa, aby sme túto zákernú chorobu prekonali.Nanešťastie, Brawn a Berry podľahli tejto chorobe a nechali nás na Zemi samých. Ja som za zotavil ako prvý, bol som veľmi silný a chcel som zostať na žive kvôli Vám. Vy a Vaša viera mi pomohla postaviť sa znova na nožičky a byť zase ten malý hravý chlapček, akým som bol. Po tom, čo som musel odísť od sestričky z kliniky ma hneď zobral jeden pán do dočasnej opatery aby som bol 100% v pohode. Každý deň sa so mnou hral, dával mi papať, bral ma na prechádzky a rozdával toľko lásky, že som si ho veľmi obľúbil. Veľmi sme si na seba zvykli aj so Samuelom a Neom, ktorí so mnou zdieľali jeden peliešok. Teraz som tu, sedím a čakám kým ma TY nájdeš a zoberieš ma DOMOV! Neboj sa, ja počkám, budem čakať dovtedy, kým si ma nevezmeš do náručia a spolu prekročíme prah domu, kde sa odohrá moja budúcnosť! Ak by te Tyronovi vedeli poskytnut novy domov, napiste nam do spravy,alebo na:ozpriatelpes@gmail.com
















