Wilson
Našli Domovdátum narodenia: 3/2019
Wilson je 6 týždňové bábätko, ktoré niekto “zabudol” v parku. Nálezovia ho priniesli na veterinárnu kliniku, nakoľko sa nemohli dívať na malé, uplakané šteňa. Wilsona sme umiestnili do dočasky, kde ho Brenda (fenka zo Svodína) prijala za svoje. Wilsonko dostal troch súrodencov a novú maminu. Wilson je krásne, milé šteniatko, ktoré svojou hravosťou dostane každého. Veselo si pobehúva, naháňa motýle, užíva si slniečko, no hlavne miluje nadovšetko. Ľudí ihneď pusinkuje, hryzká a keď sa unavý, zaspí Vám na nohách. Wilsonko čaká na moment, keď príde jeho rodinka a dá mu šancu žiť plnohodnotný život, plný bezhraničnej lásky. Ak by ste mu vedeli poskytnúť nový domov, kontaktujte nás do správy alebo na ozpriatelpes@gmail.com.





















