Novoročná nádielka pre našich zverencov

Opäť by sme chceli vyjadriť našu obrovskú vďaku úžasnej pani Márii Ujvary a jej manželovi Winfriedovi za velikánsku nádielku pre našich havkáčov, ktorú nám priniesli až z Nemecka. Určite si na pani Máriu viacerí spomínate, ona je naša dobrá víľa, ktorá nás navštívila aj v októbri s plnou dodávkou užitočných vecičiek pre našich psíkov. Pani Mária a pán Winfried sa tento týždeň nachádzajú na Slovensku, opäť nás navštívili a ani tentokrát neprišli s prázdnymi rukami, práve naopak, prišli s plnou dodávkou. Dostali sme množstvo granúl, konzervy, misky, peliešok, uteráky, deky, dezinfekcné prostriedky, jednoducho všetko, čo sa pre našich zverencov zíde. Z celého srdca veľmi pekne ďakujeme!!!

Pani Mária a jej manžel, okrem toho, že nás podporili materiálnymi darmi, si adoptovali aj malé šteniatko westíka, ktoré bolo zachránené od množiteľa. Pani Mária ešte začiatkom decembra našla inzerát o malom šteniatku, ktorého sa chcel množitel zbaviť, pretože malinké škúlilo, a nikto o ňu nemal záujem Okamžite nás kontaktovala a poprosila nás, aby sme išli pre šteniatko a aby sme malinkú zobrali do dočasky kým nepríde na Slovensko. Ktovie ako by malá Baby ( tak nazvali šteniatko) skončila, keby ju nezachránila pani Mária a pán Winfried! Pre malú Baby sme boli hneď na druhý deň, museli sme ju hneď okúpať, keďže bola celá od hovienok Prvé tri dni bola úplne bez nálady, musela byť očkovaná, odčervená, nakoľko tieto veci množiteľ zanedbal! A o tom čo mala v uškách radšej ani nehovoríme…samozrejme nemali sme možnosť vidieť ani rodičov. PROSÍME VÁS NIKDY NEKÚPTE PSÍKA OD MNOŽITEĽA, PODPORILI BY STE TÝM HROZNÚ VEC! RADŠEJ SI PSÍKA ADOPTUJTE, ALEBO ZACHRÁŇTE NAJDÚŠIKA Z ULICE!

Pani Mária a pán Winfried sú naozaj úžasní ľudia, ktorým patrí veľká vďaka za to všetko, čo robia pre opustené psie dušičky!