Bona
Našli Domovdatum nar:05.2012 Bona je ďalším výsledkom ľudí a ľudského rozmýšľania. Dostali sme hovor z Gbeliec, sused nahlasovatela chcel Bonku zastreliť nakoľko ich už prestalo baviť, ze Bonka rodí každý rok. Prečo si nevybrať práve túto metódu? Prečo by ľudia pozerali na psíkov ako na živý tvor, nie ako vec? Maličká nikdy necítila pohladenie, necítila lásku a ani to, že je v bezpečí. Prvé dni sa veľmi bála, bála sa aj vlastného majiteľa, nevedela čo od nej chceme, ako a prečo sa o ňu niekto stará.Trhalo nám srdce vidieť ju vyplašenú. Bonka žila toľké roky bez mena, bez lásky a bez ozajstného domova. Keď sa na ňu pozrieme dnes, akoby sme videli iného psíka. Všetkému sa teší, miluje byť v spoločnosti a najviac sa tešíme tomu, že nám môže veriť. Kastrovaná a kompletne,očkovana a čipovaná čaká na svôj nový a milujúci domov. Ak by te jej vedeli poskytnut novy domov napiste nam do spravy, alebo na:ozpriatelepes@gmail.com
















