Ebbie

Našli Domov

Čauko,

Volám sa Ebbie a som 7 kilové psíčatko zo smetiska. Podľa zúbkov mám iba 5- 6 rokov, i keď vďaka mojej ťažkej minulosti asi vyzerám trošku staršie. Keď išla naša Domini z útulku (resp. Štúrovského azylu) okolo smetiska zdalo sa jej, že počuje plač. Sedela som tam ako kôpka nešťastia na kope odpadkov (asi už prichystaná do spaľovne). Domini ma zobrala a tým sa začala krajšia etapa môjho doposiaľ úbohého života. Bola som na kosť vychudnutá s veľkým, nafúknutým bruškom plným červov. Tie zo mňa išli von i bez akejkoľvek tablety na odčervenie. Srsť som mala na mnohých častiach povypadávanú, bola som totálne zablšená, ranky a chrastičky po celom tele. Prednú nôžku mám pokrútenú- stará zlomenina (samozrejme neliečená). Trošku na ňu krívam, ale už ma nebolí.

Som také malé túlidlo, dobrých ľudí mám veľmi rada. Momentálne bývam s dvoma psími kamoškami a kocúrikom. So submisívnou fenočkou si vychádzam skvelo, s kocúrikom sa ignorujeme, s ďalšou fenočkou si občas ponadávame jedna na druhú .
Inak som veľmi nenáročný psíček, hneď ako sa úplne zotavím, nebudú so mnou žiadne problémy. Momentálne som v štádiu liečenia. Rada sa prejdem, avšak vonku nepotrebujem tráviť veľa času, som veľmi kľudná, rada spinkám.
Cudzích psíkov sa dosť bojím, to asi súvisí s mojou minulosťou (musela som byt niekde zatvorená, jednalo sa so mnou veľmi škaredo, o jedlo som musela bojovať, … ). I napriek môjmu ťažkému osudu mojich dočasných opatrovníkov ľúbim, vždy sa na nich veľmi teším.
Hľadám si domov, kde sa budem mať dobre, kde ma budú milovať, kde už nikdy nezažijem nič zlé. Do nového domova pôjdem po podpísaní adopčnej zmluvy a uhradení symbolického adopčného poplatku.

1909650_948453021887264_3709119904403468326_n 10367188_948452071887359_6602481451800206905_n 12733424_948452085220691_3512194006076179806_n 12734006_948452868553946_1022764477814480011_n 12744276_948452058554027_4511996559308598518_n 12744508_948452881887278_8924730295275102368_n