Maja

Našli Domov

Včera (16.09) nám do azylu pribudli 2 malinké šteniatka, niekto nám ich v čase našej neprítomnosti prehodil cez plot azuylu, veď nech sa o výsledok ich nezodpovedného množenia starajú druhí.. Áno azyl je pre nechcené psíky, ale určite si nepredstavujeme jeho fungovanie týmto spôsobom. Ako môže byť niekto tak nezodpovedný, že nám šteniatka len tak prehodí medzi ostatné psy, v areáli sme mali navoľno 14 psíkov. Je to veľké riziko, nepoznajú našich psov a mohlo sa hocičo stať. Šteniatka boli zo začiatku plache, ale akonáhle pochopia že im nechcete ublížiť nechajú sa mojkať a túžia po pozornosti. Jedna je fenočka /bezova-Maja/ a druhý /cierno-biely-Tony/ je psíček. Môžu mať asi tak 2 mesiace a v dospelosti budú mensieho vzrastu.
Ak by ste vedeli poskytnúť nový domov, napíšte nám do správy, alebo na ozpriatelpes@gmail.com, po 17.00 volajte na: 0905544613

11215737_486649498171468_5785403571812174943_n 12002287_486649651504786_8326887009411879597_n 12004692_486649904838094_656771685630599279_n 12031392_486649514838133_4971695611745396431_o 12039007_486650024838082_3126406674729214989_o 12039166_486649938171424_2005407327263223138_o 12045398_486649644838120_4462466525557404417_o