Maja
Našli DomovVčera (16.09) nám do azylu pribudli 2 malinké šteniatka, niekto nám ich v čase našej neprítomnosti prehodil cez plot azuylu, veď nech sa o výsledok ich nezodpovedného množenia starajú druhí.. Áno azyl je pre nechcené psíky, ale určite si nepredstavujeme jeho fungovanie týmto spôsobom. Ako môže byť niekto tak nezodpovedný, že nám šteniatka len tak prehodí medzi ostatné psy, v areáli sme mali navoľno 14 psíkov. Je to veľké riziko, nepoznajú našich psov a mohlo sa hocičo stať. Šteniatka boli zo začiatku plache, ale akonáhle pochopia že im nechcete ublížiť nechajú sa mojkať a túžia po pozornosti. Jedna je fenočka /bezova-Maja/ a druhý /cierno-biely-Tony/ je psíček. Môžu mať asi tak 2 mesiace a v dospelosti budú mensieho vzrastu.
Ak by ste vedeli poskytnúť nový domov, napíšte nám do správy, alebo na ozpriatelpes@gmail.com, po 17.00 volajte na: 0905544613






















